×
Ürünler Sepete Eklendi
Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz.
DEL GLUE

Del Glue İkiz Yapıştırıcı 14 gr Metal, Çelik, Demir, Fayans, Granit, Taş, Sert Plastik

100,00 TL
Kategoriler : Yapıştırıcılar
Marka : DEL GLUE
Stok Kodu : DELGLUE
Havale : 97,00TL (%3 havale indirimi)

Aynı Gün Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (1)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %3 İndirim

DEL Glue Süper Kuvvetli Metal Demir Plastik Taş Seramik Yapıştırıcı 14gr.

DEL GLUE® - DÜNYANIN EN GÜÇLÜ YAPIŞTIRICISI
İlk önce istediğiniz konumu zımparayla ovalayıp , kutu içindeki mendille temiz ve kuru ediniz.sonra yapıştırıcının iki kısmını eşit olarak kutu içindeki kaşıkla 3-6 kere karıştırınız.biraz hızlı olmanız gerekir. yapıştırıcı iki dakika içinde kurur. Yapıştırılan parçalar 3-20 saat sonra kullanışlı hale gelebiliyor.  DEL ikiz yapıştırıcı 2 dakika içinde demir gibi tornalama özelliğine sahip olabilir.  Her türlü malzemeyi yapıştırmak için uygun ve sıvıların sızmasını önler.(130° C ısıya ve 210° C ısı şokuna dayanıklıdır)
DEL ikiz yapıştırıcısının kullanmaya dikkat etmeniz gereken notlar:
1.Konum kuru, temiz ve başka boya ve yapıştırıcılardan arınmış olmalı.
2.Bileşim hacim ve ağırlık olarak eşittir . fazla zamana ihtiyaç duyulursa ve özellikle sızdırmazlık yada izolasyon alanında hardneri az kullanabilirsiniz. kırmızı renkli kısım hardner olandır.
3. İki  kısmı hızlı olarak karıştırınız ve hemen kullanınız. (10 saniye)
4.Kuruma sürecinde parçaları hareket  ettirmemelisiniz.
5.Plastik ve sızma alanlarında parçaları 24 saat sonra musluk açılmasıyla parçaların basınç altına bırakılması önerilir. Aceleniz varsa alan yada parçaları 70°c da, 20 dakika süresince ısıya bırakınız. (mesela saç kurutma makinasıyla )
6.Yalnız  DEL ikiz yapıştırıcısı  her türlü demiri inanılmaz şekilde 360 kilogram yükü bir santimetre kareye boyutlarında, güçle yapıştırabiliyor.
7.Yalnız  DEL ikiz yapıştırıcısı  iki demir parçayı öyle yapıştıra biliyor ki demir parçalar eğiliyor ama birbirinden asla ayrılmaz.


Stok Kodu DELGLUE
Barkod TUGRADELGLUE0010
EAN TUGRADELGLUE0010
KDV %20
Kategoriler Yapıştırıcılar
Markalar DEL GLUE
Etiketler Del Glue İkiz Yapıştırıcı 14 gr Metal, Çelik, Demir, Fayans, Granit, Taş, Sert Plastik
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap