×
Ürünler Sepete Eklendi
Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz.
Bostik

Bostik H785 High Tack 290 ml Ultra Güçlü Yapıştırıcı Taş Beton Ayna Cam Seramik

204,00 TL
Kategoriler : Yapıştırıcılar
Marka : Bostik
Stok Kodu : 8711595206938
Havale : 197,88TL (%3 havale indirimi)

Aynı Gün Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (1)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %3 İndirim

Bostik H785 High Tack 290 ml Ultra Güçlü Yapıştırıcı Taş Beton Ayna Cam Seramik

AM BOSTIK H785 NO MORE NAILS HIGH TACK EN APAC HD - Thailand - Grabs & Adhesives - Bostik Academy

Bostik H785 HIGH TACK son derece yüksek ilk yapışma özelliğine sahip, yüksek kaliteli profesyonel bir hibrit yapıştırıcıdır. Bostik H785 HIGH TACK belirtilen BREEAM şartlarını karşılar.

KULLANILDIĞI YERLER:
• Bostik H785 HIGH TACK Taş, beton, aynalar, cam, alçı levha,PU, PVC, sert plastik, emaye, seramik, bakır, kurşun, çinko,kalay, alüminyum, metaller, alaşımlar, paslanmaz çelik, HPL ve çimento elyaf panelleri ve ahşap gibi pek çok yapı malzemesinin yapıştırılmasında ilk tutunma mukavemeti çok yüksek genel amaçlı özel bir yapıştırıcı olarak geliştirilmiştir.
ÖZELLİKLER:
• Anında yapışır, destek gerektirmez
• BREEAM uygulamaları için uygundur
• Yüksek mukavemetlidir
• İzosiyanat, çözücü ve silikon içermez
• Kalıcı elastikiyete sahip
• Nötr kürlenme
• Büzüşme yapmaz
• Neme ve hava şartlarına karşı iyi direnç gösterir
• Astar olmadan çoğu yüzeye (nemli yüzeylere dahil) mükemmel yapışır


Stok Kodu 8711595206938
Barkod TUGRA8711595206938
EAN TUGRA8711595206938
KDV %20
Kategoriler Yapıştırıcılar
Markalar Bostik
Etiketler Bostik H785 High Tack 290 ml Ultra Güçlü Yapıştırıcı Taş Beton Ayna Cam Seramik
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap