×
Ürünler Sepete Eklendi
Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz.
CER-PA NORM

Cerpa X-Plus T Saplı Alyan T40 X150 mm T Saplı Torx Allen Anahtar

157,00 TL
Kategoriler : Allen Anahtarları
Marka : CER-PA NORM
Stok Kodu : 1006043540
Havale : 152,29TL (%3 havale indirimi)

Aynı Gün Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (1)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %3 İndirim

Cer-pa X-Plus T Saplı Torx Alyan Anahtar T40 X 150

X-Plus T Saplı Torx Alyan Anahtarlar


Mat krom kaplamalı yekpare krom-vanadyum sürgüye sahip, Siyahlatılmış manyetik uçlu, Modifiye P.P. plastik saplı, endüstriyel kullanıma uygun, yerli üretim "t saplı torks alyan" anahtarı.
Alyan No   T10 T15 T20 T25 T27 T30 T40
Sap Uzunluk   90 mm 100 mm 125 mm 150 mm 150 mm 150 mm 150 mm


CER-PA NORM Anahtarlar


"Uzun hizmet ömrü, yüksek ölçü hassasiyeti"


Cer-pa norm el aletleri, kullanım amacına uygun form ve ölçülerde tasarlanıp kaliteli hammaddelerden üretilir. Cer-pa anahtarlar yüksek vasıflı CRV çeliğinden sıcak dövme yöntemi ile üretilir. Çelik kalitesinin yüksek teknoloji ve kaliteli ısıl işlem prosesleri ile birleşmesi sonucu tüm anahtarların dayanıklılıkları artar, kalite mükemmele ulaşır. Anahtarların hassas toleranslı ağızları, ince tasarımlı kafaları dar alanlarda rahat ve sorunsuz çalışma imkanı sağlar. Keskin köşelerden arındırılmış ağızlar ve yuvarlatılmış gövdeler yüksek güç uygulamalarına imkan verirken, ergonomik ve rahat bir tutuş sağlar. Yıldız ve kombine anahtar, özel profilleri sayesinde gücü civata ve somunun yanlızca köşelerine değil, tüm yüzeyine uygular. Böylece somun ve civatadaki aşınmayı önler, alet ömrünü uzatır. Güvenli bir kullanım sağlar. Cerpa norm anahtarlar DIN - ISO standartlarının ön gördüğü şartların üzerinde, yüklerle teste tabi tutularak kontrol edilir. Yüksek dayanım ve uzun ömür testlerin sonucudur. CER-PA NORM Anahtar'larının tümüne uygulanan teksture yüzey yapısı ve mat krom kaplama, şık görünüş, rahat kavrama ve korozyona karşı uzun yıllar koruma sağlar. Bütün bu özellikler CER-PA NORM Anahtar serisini mükemmel kılar.


Stok Kodu 1006043540
Barkod 8694631645406
EAN 8694631645406
KDV %20
Kategoriler Allen Anahtarları
Markalar CER-PA NORM
Etiketler Cerpa X-Plus T Saplı Alyan T40 X150 mm T Saplı Torx Allen Anahtar
Kullanım Durumu Yeni

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap