| Kategoriler : | Matkap Uçlu Vida |
| Marka : | TUĞRA HIRDAVAT |
| Stok Kodu : | YHB420251500 |
| Havale : | 1.485,80 TL (%5 havale indirimi) |
| Vergili Fiyat : | 1.564,00 TL |
Bugün sipariş ver → yarın kapında
1000+ usta tarafından tercih ediliyor
Kredi kartına taksit ve güvenli ödeme
Kargo ve Teslimat Bilgisi
| Stok Kodu | YHB420251500 |
|---|---|
| Barkod | TUGRAYHB420251500 |
| EAN | |
| MPN | TUG7vrQIIeBFR01dsm4553D |
| Kategoriler | Matkap Uçlu Vida |
| Markalar | TUĞRA HIRDAVAT |
| Etiketler | Matkap Uçlu Vida YHB 4.2x25 mm 1500'lü Paket |
| Kullanım Durumu | Yeni |
| Sürücü Tipi | Yıldız |
|---|---|
| Uç Tipi | Matkap Uçlu |
| Baş Tipi | Yıldız Havşa Başlı (Yhb) |
| Çap (mm) | 4.2 mm |
| Uzunluk (mm) | 25 mm |









0
)