| Kategoriler : | Matkap Uçlu Vidalar |
| Marka : | TUĞRA HIRDAVAT |
| Stok Kodu : | YHB42050500 |
Bugün sipariş ver → yarın kapında
1000+ usta tarafından tercih ediliyor
Kredi kartına taksit ve güvenli ödeme
Kargo ve Teslimat Bilgisi
| Stok Kodu | YHB42050500 |
|---|---|
| Barkod | TUGRAYHB42050500 |
| EAN | |
| MPN | TUGUQwqWHh71prPk1optZEt |
| Kategoriler | Matkap Uçlu Vidalar |
| Markalar | TUĞRA HIRDAVAT |
| Etiketler | Matkap Uçlu Vida YHB 4.2x50 mm 500'lü Paket |
| Kullanım Durumu | Yeni |
| Sürücü Tipi | Yıldız |
|---|---|
| Uç Tipi | Matkap Uçlu |
| Baş Tipi | Yıldız Havşa Başlı (Yhb) |
| Çap (mm) | 4.2 mm |
| Uzunluk (mm) | 50 mm |
0
)