×
Ürünler Sepete Eklendi
Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz. Saat:17:00 ye kadar verilen siparişler Aynı Gün Kargo Sitemizdeki Tüm Ürünler Orijinal olup Faturalı olarak gönderilmektedir. Mobil Uygulamamız Yayında ! ! ! Sitemizin En Alt Kısmından İndirebilirsiniz.
STD

Matkap Uçlu Vida YHB 4,8x70 250'li Paket

558,00 TL
Son 1 adet ürün kaldı!
Kategoriler : Din 7504P Yhb Matkap Uçlu Vida
Marka : STD
Stok Kodu : YHB48070250
Havale : 541,26TL (%3 havale indirimi)

Aynı Gün Kargo

Hızlı Kargo Gönderimi

Güvenilir Alışveriş

Kampanyalar (1)

Havale ile ödeme yöntemini kullanarak alışveriş yapana %3 İndirim

Matkap Uçlu Vida YHB 4,8x70 250'li Paket

İlk ölçü kalınlığı ifade eder.
İkinci ölçü vidanın kafa kısmı dahil tamamını ifade eder.

LÜTFEN DİKKAT EDELİM !!!
Aynı bits uçla bütün vidaları sıkıp-sökmek çok sağlıklı değil.
Görüştüğümüz Müşterilerimizin de problemlerinden olan ve aslında çoğumuzun alışıla gelmiş olan tek bir bits uç ile bütün vidaları sıkıp sökmeye çalıştığımız konu üzerinde bilgi vermeye çalışacağız. Buna dikkat etmezsek ya vida kalitesizdir diyoruz ya da bits uç. Tek sorun doğru yerde kullanılmamasıdır.
Vidalama işlemleriden kullandığınız makineler olduğunu biliyoruz diyelim. Darbeli ya da darbesi olsun vidalama işlemini bu tür matkaplar ile gerçekleştirebiliyoruz. Darbesiz matkaplarda tek fonksiyon olarak vidalama bulunurken darbeli matkaplarda iki fonksiyon bulunur ve darbe fonksiyorunu devre dışı bırakılarak vidalama yapılabilmektedir.
Marka, model gözetmeksizin matkap ucuna (mandrene) takılan uçlara bits uç olarak adlandırıyoruz. Bu aparatları kullanarak vidalama işlemini yapabilirsiniz. Farklı vidalar için farklı bits uç bulunmaktadır.
Bits Uçlar;

• PH : Ph serisi uçlar Matkap Uçlu (akıllı vidalar) için kullanılan bits uç'tur. Uzunluk ve uç ince-kalınlığı dikkate alındığında PH0, PH1, PH2, PH3... olarak kodlanmaktadır.
• PZ : Pz serisi uçlar ise sunta vidaları için kullanılmaktadır. PH serisinde olduğu gibi bu bits uç türü PZ0, PZ1, PZ2... olarak kodlanmaktadır.
Bits uçlar tek yönlü ve çift yönlü olarakta üretimleri yapılmaktadır. Tek yönlü bits uç türleri yıldız başlı ya da düz başlı olarak üretilmektedir. Çift yönlü uçlarda ise bir tarafı yıldız diğer tarafı düz olarak üretilmiştir. Bu uçlarda tüm bits uç çeşitlerinde olduğu gibi uzunlukları ve kullanım alanalarına göre farklılık göstermektedir.

Bits uç hakkında bildiklerimizi sizler ile paylaşmak istedik. Kullanım alanına göre satın almanız gereken bits uçlara değinmek ve bu konuda sizleri bilgilendirmek istedik.
Zengin bits uç çeşitleri Tuğra Hırdavat Keşan Mağazasında  sizleri bekliyoruz.

 


Stok Kodu YHB48070250
Barkod TUGRAYHB48070250
EAN TUGRAYHB48070250
KDV %20
Kategoriler Din 7504P Yhb Matkap Uçlu Vida
Markalar STD
Etiketler Matkap Uçlu Vida YHB 4,8x70 250'li Paket
Kullanım Durumu Yeni
Çap : 4.8 mm
Boy : 70 mm

Ürünü değerlendirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız.
Giriş Yap

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap