| Kategoriler : | Panel Vida |
| Marka : | TUĞRA HIRDAVAT |
| Stok Kodu : | T5506012100 |
| Havale : | 600,40 TL (%5 havale indirimi) |
| Vergili Fiyat : | 632,00 TL |
Bugün sipariş ver → yarın kapında
1000+ usta tarafından tercih ediliyor
Kredi kartına taksit ve güvenli ödeme
Trapez Panel Çatı Vidası 5.5x60 mm 12 Deler 100 Adet Matkap Uçlu Çatı Vidası
Ürünlerin ölçüleri mm cinsinden ÇapxBoy şeklinde tanımlanır. İlk ölçü ürünün çapını, ikinci ölçü ise boyunu (malzemeye giren kısmın boyunu) ifade eder.
Ürün görsellerindeki uzunluk temsilidir. Lütfen ürün başlığındaki ölçüleri dikkate alınız.
Kargo ve Teslimat Bilgisi
| Stok Kodu | T5506012100 |
|---|---|
| Barkod | TUGRAT5506012100 |
| EAN | |
| MPN | TUGUMKWZcNvvLup5Yu2vZWb |
| Kategoriler | Panel Vida |
| Markalar | TUĞRA HIRDAVAT |
| Etiketler | Trapez Panel Çatı Vidası 5.5x60 mm 12 Deler 100 Adet Matkap Uçlu Çatı Vidası |
| Kullanım Durumu | Yeni |
| Çap (mm) | 5.5 mm |
|---|---|
| Uzunluk (mm) | 60 mm |









0
)