| Kategoriler : | Trapez Vida |
| Marka : | TUĞRA HIRDAVAT |
| Stok Kodu : | T630250250 |
| Havale : | 1.007,95 TL (%5 havale indirimi) |
| Vergili Fiyat : | 1.061,00 TL |
Bugün sipariş ver → yarın kapında
1000+ usta tarafından tercih ediliyor
Kredi kartına taksit ve güvenli ödeme
Ürünlerin ölçüleri mm cinsinden ÇapxBoy şeklinde tanımlanır. İlk ölçü ürünün çapını, ikinci ölçü ise boyunu (malzemeye giren kısmın boyunu) ifade eder.
Ürün görsellerindeki uzunluk temsilidir. Lütfen ürün başlığındaki ölçüleri dikkate alınız.
Kargo ve Teslimat Bilgisi
| Stok Kodu | T630250250 |
|---|---|
| Barkod | TUGRAT630250250 |
| EAN | |
| MPN | TUGy6WypZJ5KlSsrhsLXxM2 |
| Kategoriler | Trapez Vida |
| Markalar | TUĞRA HIRDAVAT |
| Etiketler | Trapez Vida 6.3X25 Pullu Çatı Vidası 250 adet Matkap Uçlu DIN7504K |
| Kullanım Durumu | Yeni |
| Uzunluk (mm) | 25 mm |
|---|---|
| Çap (mm) | 6.3 mm |









0
)