| Kategoriler : | Sac Vidaları |
| Marka : | TUĞRA HIRDAVAT |
| Stok Kodu : | PKT-V-7981.039160.BZ-100 |
| Havale : | 102,60 TL (%5 havale indirimi) |
| Vergili Fiyat : | 108,00 TL |
Bugün sipariş ver → yarın kapında
1000+ usta tarafından tercih ediliyor
Kredi kartına taksit ve güvenli ödeme
Kargo ve Teslimat Bilgisi
| Stok Kodu | PKT-V-7981.039160.BZ-100 |
|---|---|
| Barkod | PKT37KC60R0BFVA |
| EAN | |
| MPN | |
| Kategoriler | Sac Vidaları |
| Markalar | TUĞRA HIRDAVAT |
| Etiketler | TUĞRA HIRDAVAT DIN 7981 YSB Sivri Uçlu Sac Vidası 3.9x16 mm 100'lü Paket |
| Kullanım Durumu | Yeni |
| Diş Tipi | Standart |
|---|---|
| Sürücü Tipi | Yıldız |
| Uç Tipi | Sivri Uçlu |
| Kaplama | Beyaz |
| Baş Tipi | Yıldız Silindir Başlı (Ysb) |
| Çap (mm) | 3.9 mm |
| Uzunluk (mm) | 16 mm |









0
)